Додади коментар

Метална острилка - дупла

Метална острилка - дупла

60,00 ден.
Шифра на производ: 2Ј16010

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Метална острилка - дупла

Производител

Ј-Плус

Тежина гр.

15,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

99,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места