Креда бела 10 парчиња

Додади коментар

Креда бела 10 парчиња

Креда бела 10 парчиња

24,00 ден.
Шифра на производ: 2Г3550

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Креда бела 10 парчиња

Производител

Грако

Димензии

8,00x5,00x2,00

Тежина гр.

99,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

35,00 ден.
Во кошничка

280,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

390,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места