Креда во боја 10 парчиња

Додади коментар

Креда во боја 10 парчиња

Креда во боја 10 парчиња

70,00 ден.
Шифра на производ: 2П014-10

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Креда во боја 10 парчиња

Производител

Примо

Димензии

8,50x5,00x2,00

Тежина гр.

112,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

24,00 ден.
Во кошничка

280,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

390,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места