Креди во боја 100 парчиња

Додади коментар

Креди во боја 100 парчиња

Креди во боја 100 парчиња

230,00 ден.
Шифра на производ: 2П016100

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Креди во боја 100 парчиња: 5 бои: ( сина, зелена, розева, жолта и портокалова)

Производител

Примо

Димензии

8,00x12,50x7,00

Тежина гр.

455,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

70,00 ден.
Во кошничка

35,00 ден.
Во кошничка

360,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места