Додади коментар

Линијари флекси - 4 парчиња

Линијари флекси - 4 парчиња

70,00 ден.
Шифра на производ: 2Е1601

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Линијари 4 видови: - Линијар 30 цм - Триаголник 13цм - Триаголник 9цм - Агломер - 180°

Димензии

38,00x15,00x0,10

Тежина гр.

68,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

55,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места