Додади коментар

Водени бои 1/24

Водени бои 1/24

320,00 ден.
Шифра на производ: 2П139-24

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Водени бои примо - 24 плус темпера 7,5мл

Производител

Примо

Димензии

25,00x19,00x1,50

Тежина гр.

395,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

5,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места