Додади коментар

Акрилни бои примо 1/6х25 мл.

Акрилни бои примо 1/6х25 мл.

250,00 ден.
Шифра на производ: 2П408-6

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Акрлини бои 6 х 25мл.

Производител

Примо

Димензии

24,00x6,00x4,50

Тежина гр.

298,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

620,00 ден.
496,00 ден.
Во кошничка

5,00 ден.
Во кошничка

499,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места