Додади коментар

Водени бои палета 1/12

Водени бои палета 1/12

135,00 ден.
Шифра на производ: 2П101-12

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Водени бои палета - 12

Производител

Примо

Димензии

18,00x14,00x1,00

Тежина гр.

93,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

800,00 ден.
Во кошничка

5,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места