Додади коментар

Мрсни боици 1/12

Мрсни боици 1/12

110,00 ден.
Шифра на производ: 2П051-12

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Мрсни боици примо - 12 бои.

Производител

Примо

Димензии

11,50x12,50x1,00

Тежина гр.

105,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

70,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

135,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места