Мрсни боици триаголни 1/12

Додади коментар

Мрсни боици триаголни 1/12

Мрсни боици триаголни 1/12

350,00 ден.
Шифра на производ: 2П073-12

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

- Мрсни боици 12 триаголни - Состав: пастелни бои, ПВЦ

Производител

Примо

Димензии

24,00x10,00x2,00

Тежина гр.

295,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

177,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

234,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места