Додади коментар

Ножици 22цм

Ножици 22цм

140,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ10265

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Димензии: 22цм

Производител

Милан

Тежина гр.

98,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

140,00 ден.
Во кошничка

75,00 ден.
Во кошничка

65,00 ден.
Во кошничка

99,00 ден.
Во кошничка

45,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места