Додади коментар

Ножиња за скалпел 18мм х 10

Ножиња за скалпел 18мм х 10

120,00 ден.
Шифра на производ: 2М640721

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ножиња за скалпел 18мм х 10

Тежина гр.

79,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

99,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места