Додади коментар

Хефталица ЕМ-7

Хефталица ЕМ-7

150,00 ден.
Шифра на производ: 2Н7

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

- Максимален капацитет на хефтање: 20 листови - Максимален капацитет на полнење: 120х26/6 хефт иглици или 80х24/6 хефт иглици - Користи 26/6 и 24/6 хефт иглици

Производител

Ноки

Тежина гр.

128,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

240,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

35,00 ден.
Во кошничка

177,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места