Додади коментар

Еден ден, јас ќе бидам...

Еден ден, јас ќе бидам...

252,00 ден.
202,00 ден.
Шифра на производ: 7100558

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Можеби сте слушнале што зборува вашето дете: „Еден ден, јас ќе бидам... музичар, археолог, медицинска сестра, магионичар, таен агент...“ Во оваа убаво илустрирана книга за деца објаснето е сѐ она што тие бие сакале да работат подоцна. Ова е првата книга за малите деца, за можните идни работни места за кои веќе сонуваат кога ќе пораснат.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2010

Број на страници

29

Димензии

25,00x20,00x0,80

Тежина гр.

318,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

252,00 ден.
202,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

252,00 ден.
202,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места