Малиот доктор за миленици

Додади коментар

Малиот доктор за миленици

Малиот доктор за миленици

250,00 ден.
200,00 ден.
Шифра на производ: 7500819
ISBN: 978-9989-0-1125-2

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Верверицата Оревка не се врати дома. Маја и Марко одлучуваат да ја побараат. Набрзо ја наоѓаат нивната пријателка Оревка на место каде што не очекуваат... Прекрасна и забавна приказна која ќе им помогне на дечињата да научат како да се грижат за нивните мили крзнени пријатели.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

28

Димензии

23,40x23,00x0,80

Тежина гр.

283,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

252,00 ден.
202,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

252,00 ден.
202,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места