Додади коментар

Малиот доктор за деца

Малиот доктор за деца

250,00 ден.
200,00 ден.
Шифра на производ: 7500820
ISBN: 978-9989-0-1126-9

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Маја и Марко си играат во дворот. Наеднаш нешто го боцнува Марко. За среќа, сестра му Маја знае што да направи за да му помогне. Приказна полна со нежности со која дечињата учат како да се грижат едни за други при мали секојдневни повреди.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

28

Димензии

23,40x23,00x0,80

Тежина гр.

284,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

252,00 ден.
202,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

252,00 ден.
202,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

252,00 ден.
202,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места