Додади коментар

Малиот доктор за цвеќиња

Малиот доктор за цвеќиња

250,00 ден.
200,00 ден.
Шифра на производ: 7500817
ISBN: 978-9989-0-1124-5

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Во домот на Марко и Маја, се чини дека цвеќињата се тажни. Но што се случило со нив? Докторката Маја истражува и открива како да им помогне. Прекрасна приказна која на идните мали градинари ќе им помогне да се грижат за цвеќињата и растенијата.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

28

Димензии

23,50x23,00x0,80

Тежина гр.

308,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

252,00 ден.
202,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

252,00 ден.
202,00 ден.
Во кошничка

252,00 ден.
202,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места