Додади коментар

Малиот доктор за играчки

Малиот доктор за играчки

250,00 ден.
200,00 ден.
Шифра на производ: 7500818
ISBN: 978-9989-0-1127-6

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Маја и Марко одат да ја посетат нивната помала братучетка Ема. Таа не се грижи доволно за своите играчки. За среќа, доктор Марко е тука да помогне. Преубава приказна со која дечињата ќе научат како да се грижат за своите играчки.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

28

Димензии

23,50x23,00x0,80

Тежина гр.

285,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

252,00 ден.
202,00 ден.
Во кошничка

252,00 ден.
202,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

252,00 ден.
202,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места