Со словенечки во светот

Додади коментар

Со словенечки во светот

Со словенечки во светот

210,00 ден.
168,00 ден.
Шифра на производ: 7400210
ISBN: 978-9989-0-0654-8

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ако сакате да патувате, или да работите во странство, ако сакате да ги научите современите словенечки изрази, да се забавувате, да најдете стан и... Ако сте ученик, студент, ако знаете или треба да научите словенечки јазик, ќе ви помогне овој исклучително практичен прирачник.

Автор

м-р. Маја Ѓукановиќ;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонско-словенечки

Година на издавање

2009

Број на страници

174

Димензии

19,50x10,50x1,00

Тежина гр.

160,00

Писмо

Кирилица - Латиница

Останати производи од оваа група

Во кошничка

220,00 ден.
176,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
168,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
168,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
168,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места