Со шпански во светот

Додади коментар

Со шпански во светот

Со шпански во светот

210,00 ден.
168,00 ден.
Шифра на производ: 7400206
ISBN: 978-9989-0-0634-0

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ако сакате да патувате или да работите во странство, ако сакате да ги научите современите шпански изрази, да се забавувате, да најдете стан и... Ако сте ученик, студент, ако знаете или треба да научите шпански јазик, ќе ви помогне овој исклучително практичен прирачник.

Автор

проф. Валерија Точиловац-Петровиќ;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонско-шпански

Година на издавање

2008

Број на страници

164

Димензии

19,50x10,70x1,00

Тежина гр.

146,00

Писмо

Кирилица - Латиница

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
168,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
168,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
168,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
168,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места