Со француски во светот

Додади коментар

Со француски во светот

Со француски во светот

210,00 ден.
Шифра на производ: 7400204
ISBN: 978-9989-0-0632-6

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ако сакате да патувате, или да работите во странство, ако сакате да ги научите современите француски изрази, да се забавувате, да најдете стан и... Ако сте ученик, студент, ако знаете или треба да научите француски јазик, ќе ви помогне овој исклучително практичен прирачник.

Автор

м-р Зора Пазиќ; проф. Татјана Антиќ;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонско-француски

Година на издавање

180

Број на страници

180

Димензии

19,50x10,70x1,00

Тежина гр.

161,00

Писмо

Кирилица - Латиница

Останати производи од оваа група

Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места