Со шведски во светот

Додади коментар

Со шведски во светот

Со шведски во светот

268,00 ден.
Шифра на производ: 7400212
ISBN: 978-9989-0-1060-6

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ако сакате да патувате, или да работите во странство, ако сакате да ги научите современите шведски изрази, да се забавувате, да најдете стан и... Ако сте ученик, студент, ако знаете или треба да научите шведски јазик, ќе ви помогне овој исклучително практичен прирачник.

Автор

проф. Жељко Ќириковачки;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонско-шведски

Година на издавање

2016

Број на страници

167

Димензии

20,00x11,00x0,80

Тежина гр.

142,00

Писмо

Кирилица - Латиница

Останати производи од оваа група

Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места