Со англиски во светот

Додади коментар

Со англиски во светот

Со англиски во светот

210,00 ден.
Шифра на производ: 7400202
ISBN: 978-9989-0-1109-2

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ако сакате да патувате, или да работите во странство, ако сакате да ги научите современите англиски изрази, да се забавувате, да најдете стан и... Ако сте ученик, студент, ако знаете или треба да научите англиски јазик, ќе ви помогне овој исклучително практичен прирачник.

Автор

проф. Дубравка Ивковиќ;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонско-англиски

Година на издавање

2016

Број на страници

175

Димензии

20,00x10,40x1,20

Тежина гр.

115,00

Писмо

Кирилица - Латиница

Останати производи од оваа група

Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
Во кошничка

268,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места