Со германски во светот

Додади коментар

Со германски во светот

Со германски во светот

210,00 ден.
168,00 ден.
Шифра на производ: 7400203
ISBN: 978-9989-0-1023-1

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ако сакате да патувате, или да работите во странство, ако сакате да ги научите современите германски изрази, да се забавувате, да најдете стан и... Ако сте ученик, студент, ако знаете или треба да научите германски јазик, ќе ви помогне овој исклучително практичен прирачник.

Автор

проф. Бранка Филиповиќ; проф. Радмила Матовиќ;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонско - германски

Година на издавање

2016

Број на страници

164

Димензии

20,00x11,00x0,90

Тежина гр.

161,00

Писмо

Кирилица - Латиница

Останати производи од оваа група

Во кошничка

220,00 ден.
176,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
168,00 ден.
Во кошничка

268,00 ден.
214,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
168,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места