Додади коментар

Дивата зона

Дивата зона

420,00 ден.
Шифра на производ: 9100270

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Автор

Џој Филдинг;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2010

Број на страници

420

Димензии

20,00x13,50x2,50

Тежина гр.

470,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

320,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

380,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места