Во словенечките гори

Додади коментар

Во словенечките гори

Во словенечките гори

290,00 ден.
203,00 ден.
Шифра на производ: 9100279
ISBN: 978-608-228-151-3

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Автор

Милица Јаковљевиќ Мир-Јам;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2012

Број на страници

260

Димензии

20,00x14,00x1,30

Тежина гр.

303,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

275,00 ден.
192,00 ден.
Во кошничка

380,00 ден.
342,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
245,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
294,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
280,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места