Волшебна Нова година

Додади коментар

Волшебна Нова година

Волшебна Нова година

360,00 ден.
288,00 ден.
Шифра на производ: 7100965

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Доживеј ја новогодишната магија со Дедо Мраз и неговите џуџиња на волшебен пат околу светот.

Автор

Маричело Конти;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

36

Димензии

28,00x22,00x1,00

Тежина гр.

468,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

495,00 ден.
396,00 ден.
Во кошничка

199,00 ден.
159,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
60,00 ден.
Во кошничка

199,00 ден.
80,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
168,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места