Додади коментар

Витези

Витези

120,00 ден.
72,00 ден.
Шифра на производ: 7100078

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Многу храбри витези со ки ќе си играш додека се капеш! Мека, водоотпорна бебешка сликовница.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македоснки

Година на издавање

2011

Број на страници

6

Тежина гр.

60,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

220,00 ден.
198,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
72,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
270,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
198,00 ден.
Во кошничка

310,00 ден.
279,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места