Бдеењето на Одисеј

Додади коментар

Бдеењето на Одисеј

Бдеењето на Одисеј

300,00 ден.
210,00 ден.
Шифра на производ: 7600771
ISBN: 978-608-228-331-9

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Боже! Прости што ти се обраќам, но немам кому! Музите ми се мртви! Само неуките сметаат дека ако не моќат физички да те допрат или да те видат, не постоиш! Кутар, материјален свете! Оддалечен од светоста и од духовноста колку денот од ноќта! ...

Автор

Драги Михајловски;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

160

Димензии

20,00x14,00x1,00

Тежина гр.

216,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

420,00 ден.
294,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.
238,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
245,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
280,00 ден.
Во кошничка

228,00 ден.
160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места