Ако ангелите горат

Додади коментар

Ако ангелите горат

Ако ангелите горат

420,00 ден.
294,00 ден.
Шифра на производ: 7600713
ISBN: 978-9989-0-0816

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Таа ја враќа светлината на надежта - Доктор Александра Келер е најбрилијантниот реконсруктивен хирург во Чикако. Тоја живее во сенките - Мајкл Сиприен е најголемиот милионер во Њу Орлеанс и очајно му се потрени вештините на доктор Келер. Нова зора ги очекува и двајцата... Под основата на една вила во срцето на областа Гарден, Александра ќе изведе нелегална хируршка операција. Изобличувањето на нејзиниот пациент не може да се репарира со помош на медицината. Но, способноста на неговото тело да закрепнува од повредите се граничи со чудесното. Александра знае дека Мајкл Сиприен не е обичен пациент. Интригирана од тоа колку може да ѝ помогне на медицинската наука, таа е уште повеќе воодушевена од неговото присуство и од мистеријата која ја опкружува него и неговите соработници, група бесмртници кои себеси се нарекуваат Даркин...

Автор

Лин Веил;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2010

Број на страници

325

Димензии

19,50x13,00x1,90

Тежина гр.

356,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

420,00 ден.
294,00 ден.
Во кошничка

330,00 ден.
231,00 ден.
Во кошничка

520,00 ден.
364,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.
238,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
210,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места