Додади коментар

Зошто животните?...

Зошто животните?...

190,00 ден.
133,00 ден.
Шифра на производ: 7100928

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Дали си се запрашал зошто плачат крокодилите, зошто очите на мачките им светкаат во темница или зошто пингвините одат со кратки чекорчиња? Тука ќе ги најдеш одговорите на овие и на други прашања за животните

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

30

Димензии

20,30x13,70x1,20

Тежина гр.

231,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

170,00 ден.
119,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
84,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
56,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места