Големи мајстори за мали креативци

Додади коментар

Големи мајстори за мали креативци

Големи мајстори за мали креативци

320,00 ден.
Шифра на производ: 7500828
ISBN: 978-17-844-5676-4

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

44 неверојатни нешта кои можеш да ги направиш сам! Заборави на досадата со оваа огромна збирка од забавни нешта кои можеш да ги направиш сам. Од конструирање летачки балон, вкусни рецепти, палавштини и шеги, до неверојатни летала и возбудливи експерименти и уште многу, многу други работи - твојот најголем предизвик ќе биде да решиш што ќе правиш прво!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

96

Димензии

28,00x21,60x0,90

Тежина гр.

475,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места