Домашни животни - паметен таблет

Додади коментар

Домашни животни - паметен таблет

Домашни животни - паметен таблет

790,00 ден.
Шифра на производ: 7100640
ISBN: 978-9989-0-0932-7

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ова е модерна енциклопедија за деца со паметен таблет. Содржи интересни податоци за различни животни. Децата можат лесно да го извадат паметниот таблет од сликовницата и да си играат со него.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2018

Број на страници

14

Димензии

27,50x32,00x1,30

Тежина гр.

765,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

756,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места