Кралот Артур и мечот екскалибур

Додади коментар

Кралот Артур и мечот екскалибур

Кралот Артур и мечот екскалибур

40,00 ден.
32,00 ден.
Шифра на производ: 7100182
ISBN: 978-9989-0-0792-7

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2014

Број на страници

16

Димензии

15,00x11,00x0,20

Тежина гр.

33,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
152,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
32,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
72,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
32,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
68,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места