Емил и Руфи на булдожерот!

Додади коментар

Емил и Руфи на булдожерот!

Емил и Руфи на булдожерот!

120,00 ден.
84,00 ден.
Шифра на производ: 7100239
ISBN: 978-9989-0-0762-0

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Забавувај се откривајќи ги авантурите на Емил и Руфи!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2009

Број на страници

10

Димензии

18,00x20,00x0,70

Тежина гр.

165,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
56,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места