Емил и Руфи на камионот за отпадоци

Додади коментар

Емил и Руфи на камионот за отпадоци

Емил и Руфи на камионот за отпадоци

120,00 ден.
84,00 ден.
Шифра на производ: 7100236
ISBN: 978-9989-0-0765-1

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Забавувај се откривајќи ги авантурите на Емил и Руги!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2009

Број на страници

10

Димензии

18,00x20,00x0,70

Тежина гр.

171,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

80,00 ден.
56,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
56,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места