Додади коментар

Волшебен семафор

Волшебен семафор

590,00 ден.
Шифра на производ: 7100311

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Здраво! Твојот сон, да возиш автомобил, конечно се оствари. Во оваа сликовница можеш да возиш пет различни возила. За да научиш како правилно да се однесуваш во сообраќајот и како да избегнуваш автомобилски несреќи, треба да ги почитуваш правилата и да ги научиш сообраќајните знаци. Среќен пат!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2014

Број на страници

10

Димензии

30,00x27,00x2,00

Тежина гр.

660,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места