Јас зборувам англиски - звучна

Додади коментар

Јас зборувам англиски - звучна

Јас зборувам англиски - звучна

756,00 ден.
Шифра на производ: 7100578
ISBN: 978-88-09-79440-5

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Со помош на овој англиски разговорник ќе научиш многу реченици и фрази на англиски јазик на забавен и едукативен начин. Притисни на кое било копче и слушни го изговорот, потоа обиди се да го изговориш на ист начин!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонско - Англиски

Година на издавање

2016

Број на страници

24

Димензии

26,00x23,00x2,00

Тежина гр.

710,00

Писмо

Кирилица - Латиница

Останати производи од оваа група

Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

430,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места