Палата за принцези - Заспаната убавица

Додади коментар

Палата за принцези - Заспаната убавица

Палата за принцези - Заспаната убавица

295,00 ден.
206,00 ден.
Шифра на производ: 7100973
ISBN: 9788467743807

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Читај и направи! Палата за принцези - Заспаната убавица. Со лепенки, фигури од картон...и палата што се составува!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

32

Димензии

26,00x21,00x1,00

Тежина гр.

425,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

200,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
105,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
56,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
84,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места