Моите пријатели мачиња

Додади коментар

Моите пријатели мачиња

Моите пријатели мачиња

290,00 ден.
116,00 ден.
Шифра на производ: 7100463

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Многу слатки маченца за гледање и сакање. Секое од нив има своја сопствена приказна. Додека ги читаш овие страници, ќе научиш многу интересни и корисни работи во врска со нашите пријатели што предат, но и како најдобро да се грижиш за нив.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2007

Број на страници

34

Димензии

30,00x21,50x1,00

Тежина гр.

425,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
48,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
32,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
44,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
40,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
76,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места