Моите пријатели кученца

Додади коментар

Моите пријатели кученца

Моите пријатели кученца

290,00 ден.
116,00 ден.
Шифра на производ: 7100464
ISBN: 978-9989-0-0534-3

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Многу слатки кученца за гледање и сакање. Секое од нив има своја сопствена приказна. Додека ги читаш овие страници, ќе научиш многу интересни и корисни работи во врска со нашите пријатели од најпознатите раси, но и како најдобро да се грижиш за нив.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2007

Број на страници

34

Димензии

30,00x21,50x1,00

Тежина гр.

420,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

145,00 ден.
58,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
168,00 ден.
Во кошничка

265,00 ден.
106,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
72,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
76,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места