Куќичката на Пинокио

Додади коментар

Куќичката на Пинокио

Куќичката на Пинокио

250,00 ден.
200,00 ден.
Шифра на производ: 7100569

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2011

Број на страници

22

Димензии

31,00x21,50x1,00

Тежина гр.

335,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

80,00 ден.
32,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
64,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
40,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
80,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
44,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места