Заспаната убавица - приказни со магнети

Додади коментар

Заспаната убавица - приказни со магнети

Заспаната убавица - приказни со магнети

350,00 ден.
280,00 ден.
Шифра на производ: 7100337
ISBN: 978-9989-0-0861-0

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Уживај во преиказната за Заспаната убавица и магијата на злобната самовила. Избери од магнетите за да ги дополниш сликите.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2009

Број на страници

10

Димензии

32,00x24,00x2,00

Тежина гр.

593,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

200,00 ден.
160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места