Атлас на знамиња со лепенки

Додади коментар

Атлас на знамиња со лепенки

Атлас на знамиња со лепенки

290,00 ден.
Шифра на производ: 7500821
ISBN: 978-84-305-6154-4

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Во овој Атлас на знамиња со лепенки, со помош на мапите, ќе ги откриеш континентите и државите во светот, ќе дознаеш колку се големи различните држави во светот, кои се нивните главни градови и кои се нивните знамиња. Атласот содржи повеќе од 200 лепенки.

Повез

мек

Број на страници

24

Производител

Susaeta

Останати производи од оваа група

Во кошничка

360,00 ден.
288,00 ден.
Во кошничка

330,00 ден.
264,00 ден.
Во кошничка

330,00 ден.
264,00 ден.
Во кошничка

330,00 ден.
264,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места