ПРВАЧИЊА - ЕТА И ВЛАТКО ДЕТЕ СЛАТКО

Додади коментар

ПРВАЧИЊА - ЕТА И ВЛАТКО ДЕТЕ СЛАТКО

ПРВАЧИЊА - ЕТА И ВЛАТКО ДЕТЕ СЛАТКО

300,00 ден.
Шифра на производ: 7500128
ISBN: 9789989013522

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

👉Мултимедијална, интерактивна, богато илустрирана книга според актуелната наставната програма. 👉 Кратки интерактивни раскази со богати, оригинални илустрации. 👉 Авторски едукативни забавни игри. 👉Синхронизирани содржини за полесно совладување на правилниот говор и изговор на македонскиот јазик. Во сите книжарници на Просветно дело

Автор

Ксенија Маказлиева Трајчева;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Година на издавање

2023

Број на страници

75

Производител

Напредок ПРИНТ

Останати производи од оваа група

Во кошничка

320,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

215,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места