Мојот ученички споменар

Додади коментар

Мојот ученички споменар

Мојот ученички споменар

250,00 ден.
200,00 ден.
Шифра на производ: 7500122
ISBN: ISBN 978-9989-0-1348-5

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Мојот ученички споменар е интерактивна книга наменета за учениците во пониските одделенија во основното образование. Преку пополнување на страниците на овој споменар со текстови, цртежи и фотографии, учениците ќе ги зачуваат најубавите спомени од детството и училишните денови.

Автор

Горан Марковиќ;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Година на издавање

2023

Број на страници

32

Производител

Pcelica

Останати производи од оваа група

Во кошничка

365,00 ден.
292,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
144,00 ден.
Во кошничка

365,00 ден.
292,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места