Додади коментар

Водич за секое прваче

Водич за секое прваче

250,00 ден.
Шифра на производ: 7500119
ISBN: 978-9989-0-1345-4

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Водич за секое прваче е прирачник наменет за идните ученици во прво одделение, основно училиште, но и за нивните родители кои ќе се соочуваат со бројни интересни и често скокотливи прашања кои ќе им ги поставуваат децата во врска со поаѓањето на училиште.

Автор

Горан Марковиќ;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Број на страници

32

Производител

Напредок Принт

Останати производи од оваа група

Во кошничка

140,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

275,00 ден.
220,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
144,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
152,00 ден.
Во кошничка

275,00 ден.
220,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места