Мали ама корисни Бубамарата Маре

Додади коментар

Мали ама корисни Бубамарата Маре

Мали ама корисни Бубамарата Маре

200,00 ден.
Шифра на производ: 7500111

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Прочитајте за авантурите на Маре, симпатичната бубамара која сака да помогне Мартиновата градина да биде најубава во целото соседство. За да го направи тоа, таа мора прво да се смири со мравките... а потоа ќе сретне и некој кој ќе ѝ го промени животот.. Прекрасна приказна која, исто така, открива колку се корисни малите животни во природата...

Повез

Тврд повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

140,00 ден.
Во кошничка

365,00 ден.
Во кошничка

275,00 ден.
Во кошничка

365,00 ден.
Во кошничка

365,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места