Додади коментар

Вежбанка Learning at Home

Вежбанка Learning at Home

180,00 ден.
Шифра на производ: 7240925

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Книга со активности за учење дома. Има многу забавни и привлечни активности дизајнирани да помогнат во развојот на препознавање букви, вештини за броење, контрола на ракопис и пенкало, проширување на вокабуларот, вештини за расудување и многу повеќе. Тоа е совршен начин за подготвка за училиште или за развој учењето од предучилишна возраст до основно ниво. ISBN: 9781788240925 англиски јазик"

Производител

Алигатор

Останати производи од оваа група

Во кошничка

480,00 ден.
408,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

600,00 ден.
510,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
1040,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места