Додади коментар

Боенка за возрасни A-Z Colouring

Боенка за возрасни A-Z Colouring

320,00 ден.
Шифра на производ: 7680842

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Покажете го вашиот уметнички талент со 96 прекрасно украсени букви и симболи за боја! Потоа можете да врамите или креирате разнобојни банери со зборови! Ова ќе биде совршен подарок за себе и за секој кој сака да биде креативен. 96 страници 200mm x200mm / англиски јазик"

Производител

Игло

Останати производи од оваа група

Во кошничка

270,00 ден.
Во кошничка

1000,00 ден.
Во кошничка

550,00 ден.
Во кошничка

1000,00 ден.
Во кошничка

315,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места